Lemoniadowy Joe napisał(a):

|
Wiec 7 maja może nasi myśleli ze będą grube miliony za Carlitosa wtedy mógł mieć janeks racje.
|
Przeciez on ma zawsze racje a jak ktos to neguje to go bierze i banuje na twitterze, bardzo powazne zrodlo. Pewnie wedlug niego ludzie ze Stechert Group jeszcze siedza w Wisle i negocjuja
Ciekawe czy to prawda z Wolskim? jezeli jest w tym ziarenko prawdy to nie ma co narzekac, kazdy pilkarz ktory moze wzmocnic sklad w tym momencie sie przyda. Moze poza Kokoszką zeby nie wkurzac kibicow
