Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83399
Stary 07.07.2018, 09:36
W krótkim artykule na temat Carlitosa na lovekrakow przyznaje on, że "dawno temu już zdecydował", że chce grać w Legii.

Czyli całe zamieszanie wokół jego kontraktu było grą ze strony jego menadżera, który już dawno dogadał się z Legią.
Sam zawodnik odrzucał wszystkie inne możliwości transferu, stawiając zaporowe warunki zainteresowanym.

Natomiast ewidentne błędy zarządu w relacjach z miastem przyczyniły się do tego, że:

1. Miasto wydało komunikat o niepodpisaniu umowy na stadion - o czym wiedziało z wyprzedzeniem wiele osób, m.in. słynny janekx z twittera (czyli dobrze wiedział o tym również Mioduski)
2. Wisła została postawiona pod ścianą
3. Carlitos symulując zapalenie ucha wyjechał do Hiszpanii - dając jasny sygnał, że już do Wisły nie wróci
4. Menago cały czas wysyłał sygnały o rzekomo nieważnym kontrakcie
5. Mioduski przesłał Wiśle ofertę nie do odrzucenia.

I stało się tak jak się stało...
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując