Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83396
Stary 07.07.2018, 08:54
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Byli kibice przed TF, a Cupiał zostawił Wisłę w stanie agonalnym. Poczytaj sobie ostatni wywiad z Sarapatą. My nawet nie spłaciliśmy do końca Jovanicia, Jovicia i UFA. Do tego mamy jeszcze na głowie kilka procesów.
http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...psze,12816978/

ten jest ciekawy, skoro juz jestsmy przy wywiadach prezes Marzeny
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując