wolfy napisał(a):

|
Byli kibice przed TF, a Cupiał zostawił Wisłę w stanie agonalnym. Poczytaj sobie ostatni wywiad z Sarapatą. My nawet nie spłaciliśmy do końca Jovanicia, Jovicia i UFA. Do tego mamy jeszcze na głowie kilka procesów.
|
http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...psze,12816978/
ten jest ciekawy, skoro juz jestsmy przy wywiadach prezes Marzeny