Wyświetl pojedynczy post
Lemoniadowy Joe
Socios Wisła Kraków
 
Od: 12.2002
Skąd: z czeskiego westernu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83394
Stary 07.07.2018, 08:04
raindog napisał(a):Wyświetl post
Mimo wszystko, zwolnienie Kiko jak najbardziej na miejscu. Trzeba było zatrudnić trenera, a nie motywatora. Jeśli Carillo ze sztabem dostawali ponad 100 tys. zł, trzeba było szukać tańszego trenera, ale trenera.
Kiko nie został zwolniony Wisła dalej mu płaci z perspektywy czasu bezsensowny ruch.

Skoro zarząd opowiadał ze nas stać i maja być wyniki to spoko okazało sie ze jednak nie , lepiej gdyby Kiko dopracował do końca sezonu spokojnie byśmy sie utrzymali plus zamiast transferów Mitrovicia Palicicia czy Suljicia mógł znowu zaproponować 2-3 z tej swojej 3 ligi hiszpańskiej piłkarzy .
Ostatnio edytowane przez Lemoniadowy Joe : 07.07.2018 o godz. 08:08.
alejasienieznam
Odpowiedz cytując