raindog napisał(a):

|
Mimo wszystko, zwolnienie Kiko jak najbardziej na miejscu. Trzeba było zatrudnić trenera, a nie motywatora. Jeśli Carillo ze sztabem dostawali ponad 100 tys. zł, trzeba było szukać tańszego trenera, ale trenera.
|
Kiko nie został zwolniony Wisła dalej mu płaci z perspektywy czasu bezsensowny ruch.
Skoro zarząd opowiadał ze nas stać i maja być wyniki to spoko okazało sie ze jednak nie , lepiej gdyby Kiko dopracował do końca sezonu spokojnie byśmy sie utrzymali plus zamiast transferów Mitrovicia Palicicia czy Suljicia mógł znowu zaproponować 2-3 z tej swojej 3 ligi hiszpańskiej piłkarzy .