wolfy napisał(a):

|
Mam gdzieś zarząd Wisły w ogóle a Dukata w szczególności, ale to nie jest czas na zmiany w nim
|
Dobrze wiesz, że Dukat jest symbolem. Wyjątkowo wyrazistym i strasznie dla klubu niewygodnym. W tym momencie właśnie jest idealny moment na to, żeby taką symboliczną zmianę przeprowadzić. Sorry...