Dzimi napisał(a):

|
A czym jest sprzedaż TAKIEGO piłkarza za 450 tyś Euro, jak nie dyletanctwem?
|
Koniecznością.
FraMat napisał(a):

Na razie jesteśmy "skazani" na zarząd z TS. Piszę w cudzysłowie, bo tego "skazania" są także i dobre strony. Nie będę się o nich rozpisywał.
A skoro Wisła jest skazana na TS to nam nie pozostaje nic innego jak modlić się, żeby TS znalazło dla Wisły dobre rozwiązania aktualnego kryzysu bez żadnego dla niej uszczerbku. Nie pozostaje nam nic innego jak ich wspierać.
Nowy właściciel to w tej chwili mrzonka.
|
Miałem na myśli jakiegoś dobrodzieja-sympatyka, który za lożę albo reklamę jakiejś głupoty i uścisk ręki kapitana drużyny zapłaci 5 mln. Zmiana właściciela na dobrego wujka jest wykluczona, nierealna.