regan napisał(a):

|
co to jest dla Legii 450 tys euro? W grę wchodziła batalia sądowa komplikacje utrata formy... wyczuli moment, dali śmieszne pieniądze i wszyscy zadowoleni
|
Równie dobrze już po transferze Miodulski mógłby analizować kontakt Carlitosa z Wisłą i po jego weryfikacji żądać od Wisły zwrotu tej kwoty, traktując transakcje jako wyłudzenie. Wiem odlatuje ale tak tylko gdybam
