Wyświetl pojedynczy post
Guzik
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: z rozporka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83384
Stary 06.07.2018, 21:59
regan napisał(a):Wyświetl post
co to jest dla Legii 450 tys euro? W grę wchodziła batalia sądowa komplikacje utrata formy... wyczuli moment, dali śmieszne pieniądze i wszyscy zadowoleni
Równie dobrze już po transferze Miodulski mógłby analizować kontakt Carlitosa z Wisłą i po jego weryfikacji żądać od Wisły zwrotu tej kwoty, traktując transakcje jako wyłudzenie. Wiem odlatuje ale tak tylko gdybam
Odpowiedz cytując