Wyświetl pojedynczy post
masada
Senior Member
 
Od: 06.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83383
Stary 06.07.2018, 21:53
Ale to przecież nie musiało być takie zero-jedynkowe i oczywiste: ważny-nieważny, mogła być jakaś wątpliwość co do któregoś zapisu, która jak została by rozstrzygnięta nie wiadomo
Oczywiście to czysta spekulacja, mogło być równie dobrze tak, co bardziej prawdopodobne, że Carlitos się uparł i te jego fochy i groźby menedżera mogły się skończyć faktycznie sporem i tym, że nie mielibyśmy ani pieniędzy, ani zawodnika, nawet jeśli racja była po naszej stronie. A na to Wisły stać nie było, więc zgodnie z filozofią, że lepszy wróbel w garści...
Nikt nie wie, jak naprawdę było, póki co przynajmniej.

Ja naprawdę przede wszystkim wierzę, że Głowa nie podpisał by się pod czymś takim, jeśli nie miałby naprawdę dobrego powodu. Temu chłopakowi ufam jak nikomu innemu
Odpowiedz cytując