Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83382
Stary 06.07.2018, 21:52
Guzik napisał(a):Wyświetl post
Ja nie wierzę, żeby Miodulski był takim dobrym wujkiem i oddał 450 tys ojro Wiśle za nie ważny kontrakt.
co to jest dla Legii 450 tys euro? W grę wchodziła batalia sądowa komplikacje utrata formy... wyczuli moment, dali śmieszne pieniądze i wszyscy zadowoleni
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując