Guzik napisał(a):

|
Ja nie wierzę, żeby Miodulski był takim dobrym wujkiem i oddał 450 tys ojro Wiśle za nie ważny kontrakt.
|
co to jest dla Legii 450 tys euro? W grę wchodziła batalia sądowa komplikacje utrata formy... wyczuli moment, dali śmieszne pieniądze i wszyscy zadowoleni