Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7321
Stary 06.07.2018, 21:26
Merkury napisał(a):Wyświetl post
Akurat mu się nie dziwię, że TSowi wolał klubu nie oddawać bo doskonale wiedział tzn. jego doradcy wskazywali, ze Wisła pójdzie na dno z nimi u sterów czego świadkami jesteśmy.
Za to z Meresińskim to po prostu szybowaliśmy. Ja pier...

Dla Twojej wiadomości to Cupiał doprowadził Wisłę na skraj upadku i jeśli do niego dojdzie, to 90% winy będzie jego. Długi Wisły za stadion, za przegrane procesy, dług wobec TF Kable to jego dzieło. Dlatego nikt poza TS się nie zgłosił, a i tak przekazano klub oszustowi bez matury, za to z wyrokami i nieudolnie podrobionymi gwarancjami bankowymi.

Cupiał pozbył się Wisły zanim ta zbankrutowała pod jego zarządzaniem.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 06.07.2018 o godz. 21:32.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując