Merkury napisał(a):

|
Akurat mu się nie dziwię, że TSowi wolał klubu nie oddawać bo doskonale wiedział tzn. jego doradcy wskazywali, ze Wisła pójdzie na dno z nimi u sterów czego świadkami jesteśmy.
|
Za to z Meresińskim to po prostu szybowaliśmy. Ja pier...
Dla Twojej wiadomości to Cupiał doprowadził Wisłę na skraj upadku i jeśli do niego dojdzie, to 90% winy będzie jego. Długi Wisły za stadion, za przegrane procesy, dług wobec TF Kable to jego dzieło. Dlatego nikt poza TS się nie zgłosił, a i tak przekazano klub oszustowi bez matury, za to z wyrokami i nieudolnie podrobionymi gwarancjami bankowymi.
Cupiał pozbył się Wisły zanim ta zbankrutowała pod jego zarządzaniem.