Wyświetl pojedynczy post
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7318
Stary 06.07.2018, 21:12
Może warto wykorzystać demokratyczne mechanizmy?
- Każdy niech wyśle petycje. Mają obowiązek opublikować na stronie i odpowiedzieć na petycję.
- Każdy zada pytania o szczegóły rozmów, umowy - również te z innymi klubami, prawdziwe koszty budowy i utrzymania stadionu, w jaki sposób oszacowano wartość stadionu, kto jest autorem tego operatu szacunkowego, jak oszacowano czynsz Wiśle jak Cracovii, na jakich warunkach wynajmie stadion Garbarnia,po co miastu udziały w Cracovii, dlaczego Cracovia ma taki niski czynsz, czy Wisła zwracała się o umorzenie podatku od nieruchomości.
- Ogółem do różnych samorządów, które zasilają budżety klubów pytania o to czy to już nie jest pomoc publiczna

To pokaże zainteresowanie tematem a także, że kibice są watchdogami i kontrolują jakie ta odmowa miała podstawy i czy oczekiwania miasta są zasadne. To też przyczynek do debaty publicznej aby ukrócić pompowanie hajsu w jedne kluby a traktowanie innych dużo gorzej. To zaburza uczciwą konkurencję.
Odpowiedz cytując