|
Czuję sie ugodzony nożem w tył pleców transferem Carlitosa, zabrali go za prawie za darmo, upokarzając nas i do tego wychodzi teraz jeszcze na to ze trzeba trzymać kciuki za Legie w pucharach, żeby dostać wiecej kasy.
To za dużo jak na mnie, pani prezes i ten niemowa Dukat do dymisji, zbierzmy sie pod stadionem i wypad. Niech zarząd utworzy Kosa, Żuraw, Franek, albo Baszczu, oni by pasowali do obecnej koncepcji, a na pewno by nie dopuścili do takiej kompromitacji.
|