brylant17 napisał(a):

|
Zastanawiam co się spieprzyło,że zaczęło się pieprzyć ? hura optymizm na puchary ? chyba jednak to....
|
To kiepsko Ci idzie to zastanawianie się, bo ta wersja z pucharami nie ma za grosz sensu, co już wielokrotnie było tu pisane
No chyba, że masz na myśli licencję na puchary, za którą zabrali się wtedy, jak już nie było wyjścia, bo istniała realna szansa że w nich faktycznie zagramy (choć mam ochotę napisać, że realne ryzyko

)