Wyświetl pojedynczy post
masada
Senior Member
 
Od: 06.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7300
Stary 06.07.2018, 19:21
brylant17 napisał(a):Wyświetl post
Zastanawiam co się spieprzyło,że zaczęło się pieprzyć ? hura optymizm na puchary ? chyba jednak to....
To kiepsko Ci idzie to zastanawianie się, bo ta wersja z pucharami nie ma za grosz sensu, co już wielokrotnie było tu pisane
No chyba, że masz na myśli licencję na puchary, za którą zabrali się wtedy, jak już nie było wyjścia, bo istniała realna szansa że w nich faktycznie zagramy (choć mam ochotę napisać, że realne ryzyko )
Odpowiedz cytując