Wyświetl pojedynczy post
Elendil
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83375
Stary 06.07.2018, 19:06
Jeśli faktycznie mamy aż 30% od następnego transferu, to nie zdziwił bym się, jakbyśmy za rok dostali za niego więcej niż w tym. W sumie wiele zależy jak się w pucharach zaprezentuje.
Odpowiedz cytując