For_FuN_ napisał(a):

|
Przez 2 lata nic nie zrobiono
|
Nie zgodzę się, że nic nie zrobili. Utrzymali klub na powierzchni przez dwa lata. To mało? Mógł przestać istnieć dwa lata temu, istnieje nadal, gra w ekstraklasie, kończy sezony w pierwszej ósemce. Nawet jeśli to życie na kredyt.