Wyświetl pojedynczy post
masada
Senior Member
 
Od: 06.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83370
Stary 06.07.2018, 17:55
@Snow Dobrze napisane.
Poza tym zwróćcie uwagę, że jest tu mowa o 30% od następnego transferu, a wcześniej janekx wyśmiewał na TT, że ten procent to bzdura i fejki wysyłane przez Wisłę
Odpowiedz cytując