Wyświetl pojedynczy post
tomaso
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83369
Stary 06.07.2018, 17:52
Wszystko rozumiem. Nóż na gardle, agenta, który od pół roku mąci, ale NIE MA usprawiedliwienia dla sprzedania Carlitosa za 450 lub w najlepszym wypadku za 600 tys. € Przecież Legia nie wejdzie do LM. Mogli sobie tam wpisać nawet 10 mln, bo to i tak science-fiction #WeszloFM Kania
Odpowiedz cytując