|
Wszystko rozumiem. Nóż na gardle, agenta, który od pół roku mąci, ale NIE MA usprawiedliwienia dla sprzedania Carlitosa za 450 lub w najlepszym wypadku za 600 tys. ⏠Przecież Legia nie wejdzie do LM. Mogli sobie tam wpisać nawet 10 mln, bo to i tak science-fiction #WeszloFM Kania
|