Wyświetl pojedynczy post
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83363
Stary 06.07.2018, 17:14
INZAGHI napisał(a):Wyświetl post
Ile na ten moment kupiliśmy karnetów?
W obecnej chwili podstawowe pytanie powinni brzmieć, na który stadion są kupowane karnety.

s1mone napisał(a):Wyświetl post
Bo to jest prawda. Srają się najbardziej ludzie z wybujałym ego i brakiem wyobraźni. Kadra nawet bez wzmocnień jest spokojnie na środek tabeli.


Gorzej z tym pieprzonym stadionem i miastem, które ma nas w szachu. Może wymagać całkowitej spłaty i jak nie popuści to nas spuści z ligi bez licencji. Taka prawda.
Nie miasto nas spuści, a sami to zrobimy, bo Zarząd Wisły zrobił z gęby trampka i ustalone w 2016 roku raty nie były spłacane.

Aby nie było offtop. Pewnie nie dowiemy się ile oficjalnie za niego dostaliśmy. Jednak te pieniądze w całości powinny iść na spłatę najpilniejszych zadłużeń.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując