INZAGHI napisał(a):

|
Ile na ten moment kupiliśmy karnetów?
|
W obecnej chwili podstawowe pytanie powinni brzmieć, na który stadion są kupowane karnety.
s1mone napisał(a):

Bo to jest prawda. Srają się najbardziej ludzie z wybujałym ego i brakiem wyobraźni. Kadra nawet bez wzmocnień jest spokojnie na środek tabeli.
Gorzej z tym pieprzonym stadionem i miastem, które ma nas w szachu. Może wymagać całkowitej spłaty i jak nie popuści to nas spuści z ligi bez licencji. Taka prawda.
|
Nie miasto nas spuści, a sami to zrobimy, bo Zarząd Wisły zrobił z gęby trampka i ustalone w 2016 roku raty nie były spłacane.
Aby nie było offtop. Pewnie nie dowiemy się ile oficjalnie za niego dostaliśmy. Jednak te pieniądze w całości powinny iść na spłatę najpilniejszych zadłużeń.