Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83361
Stary 06.07.2018, 17:07
wiesniak842 napisał(a):
To w zwiazku z tym, ze rownie dobrze mozemy powalczyc o puchary wg Twojej logiki, a sraka posrod forumowych mongołów jakbysmy juz spadli

Bo to jest prawda. Srają się najbardziej ludzie z wybujałym ego i brakiem wyobraźni. Kadra nawet bez wzmocnień jest spokojnie na środek tabeli.


Gorzej z tym pieprzonym stadionem i miastem, które ma nas w szachu. Może wymagać całkowitej spłaty i jak nie popuści to nas spuści z ligi bez licencji. Taka prawda.
Odpowiedz cytując