wiesniak842 napisał(a):
To w zwiazku z tym, ze rownie dobrze mozemy powalczyc o puchary wg Twojej logiki, a sraka posrod forumowych mongołów jakbysmy juz spadli
|
Bo to jest prawda. Srają się najbardziej ludzie z wybujałym ego i brakiem wyobraźni. Kadra nawet bez wzmocnień jest spokojnie na środek tabeli.
Gorzej z tym pieprzonym stadionem i miastem, które ma nas w szachu. Może wymagać całkowitej spłaty i jak nie popuści to nas spuści z ligi bez licencji. Taka prawda.