funkykoval napisał(a):

Przypomnę, że rok temu Korona Kielce była pierwszym i głównym kandydatem do spadku z ekstraklasy, ze względu na skład, trenera w laciach etc.
Zakończyła awansem do pierwszej ósemki....
|
I co w związku z tym ? Cofnaliśmy sie o rok czasu, kupilismy tych pilkarzy co miała Korona i ogólnie inne miejsce inny czas inne okolicznosci.
Termalica była typowana nawet na puchary...a spadła. I co w związku z tym? Nic.
Każdy klub ma swoją historie która jest niekopiowalna...