Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83355
Stary 06.07.2018, 15:20
funkykoval napisał(a):Wyświetl post
Przypomnę, że rok temu Korona Kielce była pierwszym i głównym kandydatem do spadku z ekstraklasy, ze względu na skład, trenera w laciach etc.

Zakończyła awansem do pierwszej ósemki....
I co w związku z tym ? Cofnaliśmy sie o rok czasu, kupilismy tych pilkarzy co miała Korona i ogólnie inne miejsce inny czas inne okolicznosci.

Termalica była typowana nawet na puchary...a spadła. I co w związku z tym? Nic.
Każdy klub ma swoją historie która jest niekopiowalna...
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując