Wyświetl pojedynczy post
max TS
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83351
Stary 06.07.2018, 14:49
no dokladnie o to chodzi Ogryzek. Jakby nie rwali sie z motyka na slonce to nie byloby problemu z oplata za stadion..
Napierw splacasz dlugi. W tym samy czasie mozesz wymyslic wizje rozwoju, na ktora pozwalaja ci finanse.

Serek chcesz powiedziec ze Zdenkowi kontrakt powieksza sie liniowo o 50tys miesiecznie? Przeciez to skokowy wzrost wynagordzen o ponad 3mln zl rok do roku. Ktoremu z naszych grajkow wzrosla tak pensja (bez aprobaty zarzadu)?
Ostatnio edytowane przez max TS : 06.07.2018 o godz. 14:54.
!!Ekstraklasa w miastach, a nie w wioskach!!
Odpowiedz cytując