Wyświetl pojedynczy post
max TS
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83343
Stary 06.07.2018, 14:29
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Próbowałem Ci zwyczajnie uświadomić, że nie możesz porównywać tego w taki sposób. Choćby dlatego, że kontraktów nie negocjujesz co roku.

Ps. Zarządzanie klubem to nie zarządzanie przedsiębiorstwem produkującym nakrętki do słoików. Za dużo zmiennych.
Z tego co wiem to w Wisle ostatnio negocjujemy kontrakty co roku z wiekszoscia pilkarzy...
tak czy siak. Jak w naszej sytuacji wytlumaczysz wzrost wynagrodzen pilkarzy, zarzadu i wzrost zatrudnienia (pewnie oprocz tej laski z muzeum narodowego zatrudniono jeszcze kilka innych osob po znajomosci)? Przeciez to sie kupy nie trzyma. Jakby to bylo przedsiebiorstwo produkujace nakretki to od razu mozna by powiedziec, ze zarzadz dziala na niekorzysc spolki i wyprowadza z niej pieniadze (zatrudnianie rodziny po znajomosci z wysokimi pensjami to tak naprawde wyprowadzanie kasy ze spolki).
Ostatnio edytowane przez max TS : 06.07.2018 o godz. 14:31.
!!Ekstraklasa w miastach, a nie w wioskach!!
Odpowiedz cytując