Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83342
Stary 06.07.2018, 14:21
Próbowałem Ci zwyczajnie uświadomić, że nie możesz porównywać tego w taki sposób. Choćby dlatego, że kontraktów nie negocjujesz co roku.

Ps. Zarządzanie klubem to nie zarządzanie przedsiębiorstwem produkującym nakrętki do słoików. Za dużo zmiennych.
Odpowiedz cytując