|
Życzę powodzenia Carlitos'owi. Nie dziwię się że odchodzi, młody nie jest, a zarobić trzeba, perspektywa pucharów, kiedyś My skupowaliśmy pół ligi teraz jest odwrotnie - takie czasy. A CL jak na polskie realia Pan Piłkarz i tyle. Byłby idiotą gdyby nie skorzystał z tej oferty.
|