|
Dlaczego tak piszesz, że z dupy?
Nie są precyzyjne bo nie ma danych, ale transfer ten może mieć wpływ na frekwencję wśród ludzi, którzy chodzili na Wisłę od czasu do czasu.
CFO powinien brać pod uwagę zarówno wpływy jak i straty oraz korzyści utracone, zwłaszcza, że jakieś widmo korzyści utraconej jest mocno zarysowane przy ewentualności nie występowania na swoim stadionie.
PS:(...)Skąd ta lojalność?
Kamil Kosowski: "To jest lojalność wobec herbu, wobec kibiców, nie wobec właściciela."
"de oppresso liber"
|