bridgeburner napisał(a):

Też nie przesadzajmy
Koroną, Arka i Sosnowiec są na papierze slabsze
Jeżeli będziemy grać u siebie to 11-12 miejsce jest w obecnym składzie jak najbardziej w zasięgu
|
Ale papier to przyjmie wszystko.
Jeśli nie będzie kontuzji, to pierwszą 11 na utrzymanie mamy. Gorzej jak się nam posypie obrona to bedzie pyta mega.