Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83316
Stary 06.07.2018, 12:30
INZAGHI napisał(a):Wyświetl post
no po prostu nie mamy hajsu za miłość do Wisły, stąd trzeźwo myślimy
ale czy ty oby przypadkiem czegoś nie insynuujesz?
E: eliott : Walka o spadek jest bardziej emocjonujaca niż walka o majstra, zreszta, od dawien dawna mówiło sie ze w Polsce gra sie o utrzymanie a nie o Mistrza Polski.
Gorzej jak od razu sobie zaklepiemy pewne miejsce, ale na dziś jeszcze nie jestem w stanie w to uwierzyc, nawet jak wyjedziemy z Kajko i Kokoszem na obronie.
Ostatnio edytowane przez szprotson : 06.07.2018 o godz. 12:35.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując