INZAGHI napisał(a):

|
no po prostu nie mamy hajsu za miłość do Wisły, stąd trzeźwo myślimy
|
ale czy ty oby przypadkiem czegoś nie insynuujesz?
E: eliott : Walka o spadek jest bardziej emocjonujaca niż walka o majstra, zreszta, od dawien dawna mówiło sie ze w Polsce gra sie o utrzymanie a nie o Mistrza Polski.
Gorzej jak od razu sobie zaklepiemy pewne miejsce, ale na dziś jeszcze nie jestem w stanie w to uwierzyc, nawet jak wyjedziemy z Kajko i Kokoszem na obronie.