|
No tak...
za Holendrów zrobiliśmy szarżę finansową na LM
za Hiszpanów zrobiliśmy szarżę finansową na LE
...
polegliśmy
Czy za jakiś czas zrobimy szarżę finansową na ostatnie miejsce dające utrzymanie?
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|