|
Korzysty wynik z Gornikiem dawal Wisle puchary i klub zrobil wszystko zeby uzyskac licencje. Musieli splacic kilku wierzycieli i brano kredyt na splate. W opinii dziennikarzy byly to duze pieniadze
Mecz z Gornikiem nie wyszedl , pucharow nie ma i jeb..lo wszystko (ta sama sytuacja jak z holendrami) tylko teraz Wisla jest w gorszej sytuacji bo klub jest zadluzony po holenderskiej Wisle , a wtedy Wisla startowala na czysto
Bragiel zadnych pienierzy do Wisly mial nie wniesc o czym od poczatku mowiono. Tylko swoje kontakty biznesowe.
|