|
Wisła nie wskazywała stadionu rezerwowego, bo stadion rezerwowy zgłasza się tylko wtedy gdy do tego właściwego są jakieś zastrzeżenia. Do naszego stadionu zastrzeżeń brak - było o tym w mediach z jakimś gościem z PZPN, po tym jak dostaliśmy gonga od miasta.
|