wester napisał(a):

|
W każdym wariancie za postępowanie zarządu należy się nagana. Jeśli coś źle wyliczyli jest to wręcz żałosne. Jeśli dopisali sobie z góry przed kasę z jakiegoś ewentualnego sponsora jest to również nie poważne.
|
Oczywiscie. Tego nie neguje.