Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83297
Stary 06.07.2018, 10:44
wester napisał(a):Wyświetl post
W każdym wariancie za postępowanie zarządu należy się nagana. Jeśli coś źle wyliczyli jest to wręcz żałosne. Jeśli dopisali sobie z góry przed kasę z jakiegoś ewentualnego sponsora jest to również nie poważne.
Oczywiscie. Tego nie neguje.
Odpowiedz cytując