Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83291
Stary 06.07.2018, 10:02
wściekłe pięści węża napisał(a):Wyświetl post

Nie zgadzam się. Już po dosłownie 1 meczu było widać, że to facet z innej bajki. Trzeba było dawać mu nowy kontrakt od razu praktycznie.

To samo z Llonchem.
"Hehe".

Po pierwszym meczu to prędzej Ivan Gonzalez wydawał się zawodnikiem z innej bajki, a nie Llonch. Chyba, że jak Smuda po tym jak wysiadał z samolotu już wiedziałeś, że "to jest to"

Andraż Kirm też w pierwszym meczu wyglądał na Messiego, a później prosilismy się na forum, żeby w końcu od nas odszedł.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując