Wyświetl pojedynczy post
wściekłe pięści węża
Senior Member
 
Od: 02.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83287
Stary 06.07.2018, 09:52
_gilardino_ napisał(a):Wyświetl post
16/17 13989
17/18 14420

Po tym co odjebał zarząd uważam że 18/19 będzie to w granicach 10-11k
Zakładając spadek o 3.5k i średniej cenie biletów 40zł wyjdzie ci 2.5mln zł
Czas pokaże czy mam rację.
Oczywiście, że frekwencja spadnie, ale nie dlatego, że odszedł Carlitos, tylko przez reakcję histeryków podobnych Tobie. Nie kupią karnetu i nie będą chodzić na mecze, bo Dukat czy Sarapata się nie podobają. Mi też się nie podobają, ale na meczach będę.

Dalej pozostanę przy swoim, że gdyby go zatrzymać na siłę, to by się powtórzyła sprawa z Kalu Uche. Dziennikarze by się srali do nas cały czas, a jak ktoś pisze o klubie kokosa w kontekście Carlitosa, to chyba nie pamięta Cierzniaka. Ludzie, przecież to byłby pretekst do rozwiązania umowy z winy klubu! Wczoraj się urodziliście?

serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Zarząd robił to, co najrozsądniejsze w przypadku Carlitosa - przedłużono umowę, negocjowano dłuższy kontrakt, czekano na okienko i jego indywidualny sukces. Wartość wzrastała.
Nie zgadzam się. Już po dosłownie 1 meczu było widać, że to facet z innej bajki. Trzeba było dawać mu nowy kontrakt od razu praktycznie.

To samo z Llonchem.
Ostatnio edytowane przez wściekłe pięści węża : 06.07.2018 o godz. 09:55.
Odpowiedz cytując