Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83280
Stary 06.07.2018, 09:28
Arked napisał(a):Wyświetl post
Tak. Klub kokosa. 500 tys. euro nic nie daje. Jasne. Czy wy ogarniacie, że jesteśmy w totalnej desperacji i możemy nie dograć tego sezonu do końca? Na dzień dzisiejszy nie mamy stadionu...
Widzisz, że tutaj na forum mamy wysyp kibiców antylegia, a nie prowisła. Nie boli ich, ze Wisła straciła Carlitosa, nie boli ich zły stan finansowy Wisły, boli ich tylko że Carlitos poszedł do Legii i przez to znowu mogą zdobyć mistrzostwo.

Ewentualnie niektórzy zachowują się jak bezrobotny gość, który widzi że sąsiad kupił nowego Mercedesa, więc idą zabrać kredyt pod hipotekę, żeby kupić lepszego, bo nie mogą być przecież gorsi i muszą się pokazać.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując