Arked napisał(a):

|
Tak. Klub kokosa. 500 tys. euro nic nie daje. Jasne. Czy wy ogarniacie, że jesteśmy w totalnej desperacji i możemy nie dograć tego sezonu do końca? Na dzień dzisiejszy nie mamy stadionu...
|
Widzisz, że tutaj na forum mamy wysyp kibiców antylegia, a nie prowisła. Nie boli ich, ze Wisła straciła Carlitosa, nie boli ich zły stan finansowy Wisły, boli ich tylko że Carlitos poszedł do Legii i przez to znowu mogą zdobyć mistrzostwo.
Ewentualnie niektórzy zachowują się jak bezrobotny gość, który widzi że sąsiad kupił nowego Mercedesa, więc idą zabrać kredyt pod hipotekę, żeby kupić lepszego, bo nie mogą być przecież gorsi i muszą się pokazać.