Wyświetl pojedynczy post
kristos
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: A JAK MYŚLICIE?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83276
Stary 06.07.2018, 09:19
Guzik napisał(a):Wyświetl post
Było inne wyjście, klub kokosa. 500 tys nic nam nie daje. Po roku banicji nikt by go nie chciał. Natomiast jak by nie trafił do klubu kokosa i grał na pół gwizdka to też by był dla niego strzał w kolano i na pewno nie ugrałby 50 tys za miesiąc.
I tak należało zrobić.
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"......
Odpowiedz cytując