Guzik napisał(a): 
|
Było inne wyjście, klub kokosa. 500 tys nic nam nie daje. Po roku banicji nikt by go nie chciał. Natomiast jak by nie trafił do klubu kokosa i grał na pół gwizdka to też by był dla niego strzał w kolano i na pewno nie ugrałby 50 tys za miesiąc.
|
I tak należało zrobić.
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"......
|