Adenalix napisał(a):

|
Jak znam nasze zdolności, to w kontrakcie jest, że w przypadku transferu Wisła oddaje 30%.
|
Wiesz, że do bardzo łatwo obejść? Przecież 7 może dogadać się z klubem na kwotę np 4 mln euro z czego 3,7 to będzie kwota za wypożyczenie, a po pół roku "oficjalny" transfer na kwotę 300 tys euro. Więc dostaniemy 30% z 300 tys, a nie 4 mln. Wszystko odbędzie się w majestacie prawa.