Wyświetl pojedynczy post
lazy
Senior Member
 
Od: 10.2003
Skąd: strefa chillout'u

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83273
Stary 06.07.2018, 09:09
Jakoś ostatnią rundę nie grał na pół gwizdka. Więc nie racjonalizujcie sobie tu sytuacji domysłami co by było gdyby...
Prawda jest taka że od końca roku 2017 było wiadomo że odejdzie. Było dużo czasu żeby znaleźć odpowiedni dla wszystkich klub i sprzedać go za godziwą kwotę.
Zawalił zarząd, zawalił Junco i na koniec wszyscy budzimy się z ręką w nocniku.
c.d.n.
Odpowiedz cytując