wściekłe pięści węża napisał(a):

Widzę, że rzeczywistość nie przeszkadza Ci za bardzo w komentowaniu wydarzeń, które Twoim zdaniem miały miejsce. Nie jestem fanem obecnego zarządu, ale już bez jaj z tą totalną opozycją.
W jaki sposób typ, co koniecznie chce odejść miałby nam ugrać te parę miejsce wyżej w tabeli, skoro wciąż by był kontuzjowany, albo zwyczajnie nie wrócił z Hiszpanii, w której by "załatwiał sprawy osobiste"? Mówi ci coś nazwisko Kalu Uche?
Co do wpływów z biletów po sprzedaży Carlitosa. Patrz punkt 1. Ile myślisz, że wyniosły wpływy z biletów w porównianiu z wcześniejszym sezonem zanim Carlitos do nas dołączył? Nie mam pod ręką danych, ale jestem pewny, że różnica wynosiła znaaaaacznie mniej niż 0,5 - 1 mln €.
W przypadku transferu tego piłkarza nie było innego wyjścia niż po prostu przyjąć ofertę z Legii, skoro sam Carlitos odrzucał inne, bo za mało mu na rękę dawali.
|
16/17 13989
17/18 14420
Po tym co odjebał zarząd uważam że 18/19 będzie to w granicach 10-11k
Zakładając spadek o 3.5k i średniej cenie biletów 40zł wyjdzie ci 2.5mln zł
Czas pokaże czy mam rację.