Wyświetl pojedynczy post
wściekłe pięści węża
Senior Member
 
Od: 02.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83270
Stary 06.07.2018, 08:54
_gilardino_ napisał(a):Wyświetl post
Sorry, ale sprzedaż Carlitosa to dla nas kilka miejsc w tabeli niżej i spora różnica w frekwencji na trybunach - czyli finansowo w plecy mniej więcej tyle ile Legia nam za niego zapłaciła albo i jeszcze gorzej. Dodatkowo oddaliśmy najlepszego piłkarza rywalowi i zostaliśmy upokorzeni.
To jest kompromitacja zarządu i nie ma co zaklinać rzeczywistości że jest inaczej. Nie sprzedali go dlatego, że nikt nie dawał więcej. Amatorzy z zarządu źle policzyli budżet i nagle się okazało że jak nie wpłynie cokolwiek za Carlitosa w ciągu kilku dni to nie dostaniemy licencji na ekstraklasę. Można było za niego dostać spokojnie 1.5-2 mln euro w drugiej połowie Lipca, albo trzymać przez cały następny sezon...
Widzę, że rzeczywistość nie przeszkadza Ci za bardzo w komentowaniu wydarzeń, które Twoim zdaniem miały miejsce. Nie jestem fanem obecnego zarządu, ale już bez jaj z tą totalną opozycją.

W jaki sposób typ, co koniecznie chce odejść miałby nam ugrać te parę miejsce wyżej w tabeli, skoro wciąż by był kontuzjowany, albo zwyczajnie nie wrócił z Hiszpanii, w której by "załatwiał sprawy osobiste"? Mówi ci coś nazwisko Kalu Uche?

Co do wpływów z biletów po sprzedaży Carlitosa. Patrz punkt 1. Ile myślisz, że wyniosły wpływy z biletów w porównianiu z wcześniejszym sezonem zanim Carlitos do nas dołączył? Nie mam pod ręką danych, ale jestem pewny, że różnica wynosiła znaaaaacznie mniej niż 0,5 - 1 mln €.

W przypadku transferu tego piłkarza nie było innego wyjścia niż po prostu przyjąć ofertę z Legii, skoro sam Carlitos odrzucał inne, bo za mało mu na rękę dawali.
Odpowiedz cytując