Wyświetl pojedynczy post
_gilardino_
Senior Member
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83269
Stary 06.07.2018, 08:44
butazango napisał(a):Wyświetl post
Cześć nie ogarnia, ze Carlitos nie chciał już u nas grać. Jakbyśmy go nie puścili do Legii, to co chwile miałby zapalenie ucha, bóle pleców, grypę i uj wie co jeszcze. On chciał do L bo tam dostał konkretna kasę, wiec mogliśmy go puścić za marne grosze już, lub płacić kontrakt jeszcze przez jakis czas, a potem poszedłby za free.
Sorry, ale sprzedaż Carlitosa to dla nas kilka miejsc w tabeli niżej i spora różnica w frekwencji na trybunach - czyli finansowo w plecy mniej więcej tyle ile Legia nam za niego zapłaciła albo i jeszcze gorzej. Dodatkowo oddaliśmy najlepszego piłkarza rywalowi i zostaliśmy upokorzeni.
To jest kompromitacja zarządu i nie ma co zaklinać rzeczywistości że jest inaczej. Nie sprzedali go dlatego, że nikt nie dawał więcej. Amatorzy z zarządu źle policzyli budżet i nagle się okazało że jak nie wpłynie cokolwiek za Carlitosa w ciągu kilku dni to nie dostaniemy licencji na ekstraklasę. Można było za niego dostać spokojnie 1.5-2 mln euro w drugiej połowie Lipca, albo trzymać przez cały następny sezon...

Odpowiedz cytując