Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
Manhunt.
Socios Wisła Kraków
Od: 10.2015
Offline
#
7278
06.07.2018, 08:12
Trudno Ci zrozumieć, że najwidoczniej to była najkorzystniejsza oferta za niego? Poczekałby pare miesięcy, odszedł za darmo to wtedy byście zaczęli jebać zarząd. Jakoś nikt się nie bił o tego "boga" murawy.
Manhunt.
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Manhunt.
Znajdź inne posty napisane przez Manhunt.