Pan Jotka napisał(a):

Druga sprawa.
Carlitos przyszedł za darmo. Grąl za ...2 K EUR/msc. TAK ! 2 K EUR/msc. Dopiero mu dali podwyżkę na wiosnę i dostał 5 K EUR. W Legii dostał 50.000/msc. Odszedł i jest zły? No nie. Odszedl bo mu zaproponowali świetne z jego punktu widznenia warunki. Czy Wisła straciła? No nie. grał za śmieszne pieniądze , dął Wisełce wysokie miejsce w lidze i kasę od Canal Plus. A to ze Legia wykorzystała sytuację to nie wina Legii tylko ZARZĄD się przeliczył i dopuścił poprzez sytuacje ze stadionem do przystawienia nam pistoletu do skroni.
|
Ciekawe skąd informacja, że Carlitos grał za 2 a później za 5k EUR miesięcznie.