Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83266
Stary 06.07.2018, 07:20
Pan Jotka napisał(a):Wyświetl post
Druga sprawa.
Carlitos przyszedł za darmo. Grąl za ...2 K EUR/msc. TAK ! 2 K EUR/msc. Dopiero mu dali podwyżkę na wiosnę i dostał 5 K EUR. W Legii dostał 50.000/msc. Odszedł i jest zły? No nie. Odszedl bo mu zaproponowali świetne z jego punktu widznenia warunki. Czy Wisła straciła? No nie. grał za śmieszne pieniądze , dął Wisełce wysokie miejsce w lidze i kasę od Canal Plus. A to ze Legia wykorzystała sytuację to nie wina Legii tylko ZARZĄD się przeliczył i dopuścił poprzez sytuacje ze stadionem do przystawienia nam pistoletu do skroni.
Ciekawe skąd informacja, że Carlitos grał za 2 a później za 5k EUR miesięcznie.
Odpowiedz cytując