wiesniak842 napisał(a):

Jakimi wami poniewieraja i dlaczego tak was szanuja jak sami sie szanujecie ? W czyim imieniu to napisales?
|
W swoim imieniu...wyrazam swoją opinię tym przypadku miałem na myśli że Legia robi z Wisła co jej się podoba inne instytucje też zaczynają jak widać...o takie poniewieranie mi chodziło...
Jak sądzę zostałem źle zrozumiany

że to zarząd poniewiera kibicami? Bez przesady
