Wyświetl pojedynczy post
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7277
Stary 06.07.2018, 00:03
nie ammy ani Carlitosa , ani honoru , legia kolejny raz z nas zakpila i pokazala ze jestesmy nikim , nie ma kasy na stadion .......czy jeszcze jest COS ? ( oprocz kibicow , ktorzy nie oszukujmy sie , beda odpuszczali) ......nie wierze ze ktos przy zdrowych zmyslach i nie pod wplywem narkotykow ot tak dal za pare groszy najlepszego zawodnika poprzedniego sezonu , krola strzelcow, czlowieka ktory w rok rozpieprzyl nasza smieszna lige , - znienawidzonej druzynie, nie osiagajac przy tym nic ....mam nadzieje ze wyjdzie jakis walek albo prokurator , bo po prostu jest to niemozliwe ...... ktos wspominal o ryzyku zarzad nie podjal zadnego ryzyka , oddal swoja jedyna gwiazde za bezcen , ryzykiem byloby go przytrzymac i sprobowac gdzies opchnac za 2 mln euro ....a tak nie mamy NICCCCCC , - te smieszne 2-2,5 mln zl to moze conajwyzej odprawa dla zarzadcow i jazda ku upadlosci - czy wy nie zrozumiecie ze my juz nigdy na prosta nie wyjdziemy ? tylko upadlosc i zaczecie wszystkiego od nowa , jak Lechia kiedys , wiem ze to straszne ale po prostu prawdziwe ....mozliwe ze pogramy w Niecieczy ostatni sezon mlodymi chlopakami - ktos jeszcze przytuli troche kasy od C+ i gasimy swiatla ....fajnie by bylo zrobic numer na koniec do tej trumny , na meczu z Monaco po 5 minutach opuscic stadion i wszedzie rozwiesic zalobne flagi
Ostatnio edytowane przez AntyMod : 06.07.2018 o godz. 00:07.
Odpowiedz cytując