Markus napisał(a):

Niektórzy widzę pocieszają się, że w tym najnowszym szaleństwie musi być metoda i jakaś sensowna kalkulacja. Albo chociaż bezwzględna konieczność. Musi coś być, bo zarząd nie może postępować aż tak głupio i aż tak błądzić jak w ostatnich miesiącach.
Ciśnie się na usta pytanie: taka mądra kalkulacja jak niegdyś przy Pawłowskim? Wyrzuceniu Petrescu, postawieniu na Liczke, Kulawika, itd?
Zarząd nie pierwszy raz podejmuje kontrowersyjne czy kompromitujące decyzje opierając się na jakiś idiotycznych pomysłach, założeniach, czy nie widząc lepszych możliwości. Nie pierwszy raz zarządzający klubem strzelają sobie w kolano czy zawalają jakaś sprawę.
Cała to zarządzanie, które teraz doprowadziło do sytuacji, gdzie oddajemy Legii wybitnego w polskich warunkach zawodnika za niewielkie pieniądze to dramat. Ludzie, którzy do tego doprowadzili niestety pokazali, że nie nadają się dluzej do sterowania klubem. Niestety.
|
Nie ma żadnej metody. Nie ma też szaleństwa. Skończyła się jazda na oparach i tyle. To było tylko kwestią czasu w sytuacji jeśli nie pojawi się nowy inwestor. Nie pojawił się... Na pewno wiele rzeczy dało się zrobić lepiej ale obecny zarząd nie doprowadził bezpośrednio do tej sytuacji. Powolna agonia trwała od dawna i nie udało się jej zatrzymać. Moim zdaniem bez zastrzyku gotówki z zewnątrz odrobienie istniejących i nawarstwiających się długów było po prostu niemożliwe.