|
Sprawa czynszu za stadion to jeden z kamieni wiszących u szyi klubu. Bez rozwiązania tej sprawy jakikolwiek skok jakościowy nie będzie możliwy.
Jasne, że płacić za niego trzeba ale miasto też musi spuścić z tonu, bo podstawa naliczania opłat jest horendalna i tutaj nie ma dyskusji.
Trudne sprawy nie rozwiązują się prosto, więc i tutaj nie ma prostych i bezbolesnych rozwiązań.
Ujemne punkty dla nas są już w tej chwili pewne - z czasem, po uzyskaniu kompromisu w znacznej części mogą być zredukowane.
Ale sprawę stadionu trzeba rozwiązać za wszelką cenę, bo bez tego nie pójdziemy do przodu.
Mam nadzieję, że zarząd będzie to umiał rozegrać. Nadzieję ale żadnej pewności
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
|