Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83252
Stary 05.07.2018, 21:19
rokfor napisał(a):Wyświetl post
Nam też zależało na czasie, nie stać nas na spory toczące się wiele tygodni/miesięcy, zresztą po jego zakończeniu, nawet z pozytywnym dla nas rozstrzygnięciem i tak byśmy za Carlitosa nic nie dostali bo mogło by być już dawno po oknie transferowym.
Wszystkim zależało na czasie, ale to my byliśmy pod ścianą, a piłkarz i manager o tym doskonale wiedzieli, więc mogli postawić warunek: albo zgadzacie się na ofertę Legii, albo się sądzimy.
Zresztą, gdyby byli tacy pewni nieważności kontraktu sprawa trafiła by do sądu już parę miesięcy temu.
Dlatego sie dogadali i poszli na kompromis, ktory dla nas jest kompromitacją.
Odpowiedz cytując