Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13114
Stary 05.07.2018, 21:07
Zmieniajac temat... Tomasz Cywka ponoc bardzo dobrze prezentował się w sparingach amikorza... Tomkowi zycze powodzenia, ale tak jak pisalem: bez wzgledu na to czy bedzie super odkryciem w amice czy nie - u nas grałby padake - jestem tego pewien.

Odpowiedz cytując