Arked napisał(a):

|
Nie żartuje. 28 letniego zawodnika, z 12 miesiącami kontraktu, z bardzo kiepskim CV, w dodatku mając bardzo kiepską pozycję negocjacyjną z powodu problemów finansowych nie sprzedasz za miliony. Sprawa jest prosta.
|
Ale za 1,2 mln euro już tak. Taka była propozycja Dinama, Ale "aktywo" wolało cwelke.