Wyświetl pojedynczy post
wyar
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: aktualnie ?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7273
Stary 05.07.2018, 20:39
Jam55 napisał(a):Wyświetl post
Mi nie chodzi o samą sprzedaż Carlitosa mi chodzi o czas tej sprzedaży. Przecież skąd wiesz że za tydzień czy 2 tygodnie po mistrzostwach świata nie zgłosiłby się ktoś kto da Wisle i samemu zawodnikowi więcej i nagle Carlitos się troszkę nie zakocha w kimś innym?
Nie przeczę że nam kasa jest potrzebna ale właśnie z tego powodu powinniśmy wycisnąć z tej transakcji co się tylko da. W momencie żądania przez miasto spłaty długu nie było innej możliwość jak upchnąć zawodnika gdzie się dało byleby zebrać kasę dla miasta. Tylko że my nie zapłaciliśmy miasta nie mamy nowej umowy na stadion nie mamy Carlitosa mamy za to 500 tysiecy, które nic nam nie dają.
Wycisnelismy ile sie da. Dalo sie tyle i to oczywiste dla kazdego. Piszesz,jakby klub mial jakas pozycje negocjacyjna,a to,ze biedny jak mysz koscielna i z pocalowaniem reki wezmie za Carlitosa kazde pieniadze,bo w perspektywie ma obrazonego zawodnika i okragle zero,jakie moglby zarobic,to fakt ten pewnie byl znany tylko w Krakowie.

Poza tym,gdybym byl urzednikiem miejskim i wiedzialbym,ze Wisla spodziewa sie pieniazkow za transfery,to nie ma lepszego momentu do postawienia sprawy na ostrzu noza.

Mysle,ze akurat Sarapata to wie,i podjela gre,ryzykowna,ale jedyna mozliwa w tym momencie,i tu ja jej bede bronil.
You'll never know...
Odpowiedz cytując